ikostalot

ikostalot
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2020
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 46% Timecrimes (2007) - Rated 30 Dec 2022
100 98% Severance (2022) - Rated 27 Dec 2022
80 11% The Immaculate Room (2022) - Rated 27 Dec 2022
88 40% Sweet Home (2020) - Rated 11 Nov 2022
98 88% Oldboy (2003) - Rated 05 Oct 2022
95 75% My Name (2021) - Rated 05 Oct 2022
67 1% Into the Wild (2007) - Rated 03 Apr 2022
83 18% The Tunnel (2016) - Rated 07 Apr 2021
92 58% Midnight Runners (2017) - Rated 07 Apr 2021
92 58% Kingdom (2019) - Rated 03 Nov 2020