iktnikola

iktnikola
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2013
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85% Monsters, Inc. (2001) - Rated 28 Aug 2013
25% Cats & Dogs (2001) - Rated 28 Aug 2013
8% Monsters (2010) - Rated 28 Aug 2013
10 98% Cars (2006) - Rated 28 Aug 2013
85% A Bug's Life (1998) - Rated 28 Aug 2013
56% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 28 Aug 2013
25% The Wedding Singer (1998) - Rated 28 Aug 2013
25% Crocodile Dundee (1986) - Rated 28 Aug 2013
25% Pearl Harbor (2001) - Rated 28 Aug 2013
25% Super Size Me (2004) - Rated 28 Aug 2013