ilciservan

ilciservan
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 19 May 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 63% The Fall (2008) - Rated 28 Jun 2016
82 32% L'attesa (2015) - Rated 27 Jun 2016
90 92% A Trip to the Moon (1902) - Rated 27 Jun 2016
81 25% Inside Out (2015) - Rated 09 Jun 2016
85 53% Into the Wild (2007) - Rated 21 May 2016
85 53% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 May 2016
87 70% James and the Giant Peach (1996) - Rated 20 May 2016
82 32% Kaç para kaç (1999) - Rated 20 May 2016
81 25% Üçüncü sayfa (1999) - Rated 20 May 2016
87 70% Teorema (1968) - Rated 20 May 2016