ilhan

ilhan
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: filmlover

more Recent Ratings

84 46% 12 Angry Men (1957) - Rated 21 Jan 2018
84 46% Apocalypse Now (1979) - Rated 21 Jan 2018
85 61% Trainspotting (1996) - Rated 21 Jan 2018
84 46% Braveheart (1995) - Rated 21 Jan 2018
83 36% 12 Monkeys (1995) - Rated 21 Jan 2018
83 36% Lost in Translation (2003) - Rated 21 Jan 2018
86 73% The Usual Suspects (1995) - Rated 21 Jan 2018
85 61% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 21 Jan 2018
85 61% American History X (1998) - Rated 21 Jan 2018
83 36% The Green Mile (1999) - Rated 21 Jan 2018