ilhanbahar

ilhanbahar
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 75% Big Hero 6 (2014) - Rated 02 Oct 2016
95 86% The Book of Eli (2010) - Rated 02 Oct 2016
90 59% I Am Legend (2007) - Rated 02 Oct 2016
89 46% 300 (2007) - Rated 02 Oct 2016
98 95% Inception (2010) - Rated 18 Sep 2016
90 59% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 18 Sep 2016
88 43% Deadpool (2016) - Rated 18 Sep 2016
90 59% Predestination (2014) - Rated 31 Aug 2016
90 59% The Martian (2015) - Rated 31 Aug 2016
89 46% Limitless (2011) - Rated 31 Aug 2016