ilic

ilic
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 13 May 2014
Location: ankara, ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 14% Dancer in the Dark (2000) - Rated 21 Jul 2018
92 63% Dogville (2003) - Rated 21 Jul 2018
99 93% Melancholia (2011) - Rated 21 Jul 2018
50 6% Deadpool (2016) - Rated 21 Jul 2018
92 63% About Elly (2009) - Rated 21 Jul 2018
99 93% Vavien (2009) - Rated 21 Jul 2018
97 89% Gemide (1998) - Rated 21 Jul 2018
90 52% Ağır Roman (1997) - Rated 21 Jul 2018
92 63% Hunger (2008) - Rated 21 Jul 2018
88 39% 21 Grams (2003) - Rated 21 Jul 2018