ilkaygurcan

ilkaygurcan
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2010
Location: ?zmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% The Bridge (2011) - Rated 27 May 2017
85 69% Borgen (2010) - Rated 27 May 2017
85 69% The Entire History of You (2011) - Rated 27 May 2017
80 42% White Christmas (2014) - Rated 27 May 2017
90 83% Black Mirror (2011) - Rated 27 May 2017
90 83% The National Anthem (2011) - Rated 27 May 2017
85 69% Contratiempo (2016) - Rated 27 May 2017
90 83% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 27 May 2017
100 94% Underworld: Evolution (2006) - Rated 11 Sep 2010
100 94% Angels & Demons (2009) - Rated 11 Sep 2010