ilovethetv

ilovethetv
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Well a good way of describing me is that I like to be a good kid because I am a good kid and that also is a man of not many words unless I know you

more Recent Ratings

100 95% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 05 Dec 2016
31% Blue Velvet (1986) - Rated 05 Dec 2016
31% Shallow Hal (2001) - Rated 05 Dec 2016
31% Knowing (2009) - Rated 05 Dec 2016
90 86% Wild Wild West (1999) - Rated 05 Dec 2016
31% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 05 Dec 2016
31% The Getaway (1972) - Rated 05 Dec 2016
31% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 05 Dec 2016
31% Beethoven's 2nd (1993) - Rated 05 Dec 2016
11 77% The Core (2003) - Rated 05 Dec 2016