Ilverin

ilverin
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2022
Location: Danville, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 44% Arrival (2016) - Rated 20 Mar 2022
74 27% Aquaman (2018) - Rated 20 Mar 2022
74 27% Annihilation (2018) - Rated 20 Mar 2022
74 27% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 20 Mar 2022
78 68% The Martian (2015) - Rated 20 Mar 2022
74 27% Alien: Covenant (2017) - Rated 20 Mar 2022
74 27% Ad Astra (2019) - Rated 20 Mar 2022
74 27% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 20 Mar 2022
70 11% The Big Lebowski (1998) - Rated 20 Mar 2022
70 11% Numb3rs (2005) - Rated 01 Mar 2022