Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
imRm8F

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 11, 2018

more Recent Ratings
85 95% Magnolia (1999) - Sep 11, 2018
65 45% Avengers: Age of Ultron (2015) - Sep 11, 2018
70 70% Pacific Rim (2013) - Sep 11, 2018
79 85% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Sep 11, 2018
40 15% Rango (2011) - Sep 11, 2018
65 45% Iron Man 3 (2013) - Sep 11, 2018
50 25% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Sep 11, 2018
70 70% Up (2009) - Sep 11, 2018
65 45% Ratatouille (2007) - Sep 11, 2018
24 5% I Love You, Man (2009) - Sep 11, 2018