imanmehr

imanmehr
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2014
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 59% You (2018) - Rated 11 Mar 2019
70 33% Peppermint (2018) - Rated 17 Feb 2019
80 48% Brooklyn (2015) - Rated 17 Feb 2019
89 70% A Star Is Born (2018) - Rated 17 Feb 2019
85 59% Searching (2018) - Rated 24 Nov 2018
85 59% Get Out (2017) - Rated 23 Nov 2018
89 70% Shutter Island (2010) - Rated 18 Nov 2018
70 33% Goodnight Mommy (2015) - Rated 18 Nov 2018
80 48% Sharp Objects (2018) - Rated 01 Nov 2018
85 59% Hangman (2017) - Rated 22 Oct 2018