We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

imdb

Criticker Zealot - 56919 Film Ratings

Member Since: Dec 12, 2008

Bio: if a rating has changed dont hesitate to let me know.

more Recent Ratings

68 62% Beast (2017) - Jan 21, 2021
76 87% A Star Is Born (2018) - Jan 21, 2021
70 70% The Wise Guys (1966) - Jan 21, 2021
81 95% Jack Ryan (2018) - Jan 21, 2021
68 62% Other People (2016) - Jan 21, 2021
57 30% The League of Frightened Men (1937) - Jan 21, 2021
62 43% Maggie's Plan (2016) - Jan 21, 2021
69 66% The Highwaymen (2019) - Jan 21, 2021
63 46% Goosebumps (2015) - Jan 21, 2021
62 43% Color Out of Space (2020) - Jan 21, 2021