login | register
0 film rankings
more

imdbvladimir

Cinema Addict - 1609 Rankings

Member Since: Apr 24, 2015

Bio: For lack of users voting for new movies here, I\'m importing some accounts of frequent users from IMDB.

more Recent Rankings
Check out imdbvladimir's...
60 T6 Mr. Deeds (2002) - Apr 24, 2015
70 T7 Looper (2012) - Apr 24, 2015
70 T7 This Is England (2006) - Apr 24, 2015
50 T4 Wayne's World 2 (1993) - Apr 24, 2015
60 T6 Antz (1998) - Apr 24, 2015
50 T4 Sky High (2005) - Apr 24, 2015
80 T10 Black Hawk Down (2001) - Apr 24, 2015
60 T6 Hologram Man (1995) - Apr 24, 2015
60 T6 Bachelor Party (1984) - Apr 24, 2015
10 T1 Critters 2: The Main Course (1988) - Apr 24, 2015