imferreira

imferreira
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 26 May 2012
Location: Lisbon, Portugal, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 89% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 20 Mar 2017
80 68% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 20 Mar 2017
80 68% Beauty and the Beast (1991) - Rated 20 Mar 2017
85 86% Beauty and the Beast (2017) - Rated 20 Mar 2017
87 90% The Little Prince (2015) - Rated 08 Feb 2017
70 25% Assassin's Creed (2016) - Rated 08 Feb 2017
95 98% La La Land (2016) - Rated 08 Feb 2017
64 10% The Secret Life of Pets (2016) - Rated 21 Aug 2016
73 33% True Story (2015) - Rated 15 Aug 2016
82 78% Love (2015) - Rated 04 Aug 2016