Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
imja

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Dec 2, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
90 68% Birdman (2014) - Dec 03, 2018
90 68% Rocky IV (1985) - Dec 02, 2018
95 90% Rocky (1976) - Dec 02, 2018
80 13% Tango & Cash (1989) - Dec 02, 2018
85 36% Overboard (1987) - Dec 02, 2018
80 13% 17 Again (2009) - Dec 02, 2018
80 13% Now You See Me (2013) - Dec 02, 2018
90 68% Incir Reçeli (2011) - Dec 02, 2018
85 36% Issiz adam (2008) - Dec 02, 2018
92 84% The Pursuit of Happyness (2006) - Dec 02, 2018