immpop

immpop
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2022
Location: Portugal

more Recent Ratings

65 10% Stranger by the Lake (2013) - Rated 19 Jan 2022
80 62% A Single Man (2009) - Rated 19 Jan 2022
93 97% Call Me by Your Name (2017) - Rated 19 Jan 2022
85 72% Brokeback Mountain (2005) - Rated 19 Jan 2022
75 47% Weekend (2011) - Rated 19 Jan 2022
76 52% Paris 05:59 (2016) - Rated 15 Jan 2022
92 92% Breaking Bad (2008) - Rated 09 Jan 2022
74 42% Squid Game (2021) - Rated 09 Jan 2022
73 35% Carnal Knowledge (1971) - Rated 09 Jan 2022
70 25% Live Flesh (1997) - Rated 09 Jan 2022