imp

imp
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2018
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 82% Captain Phillips (2013) - Rated 25 Sep 2018
79 82% Spotlight (2015) - Rated 23 Sep 2018
79 82% Game Night (2018) - Rated 19 Sep 2018
73 42% Reservoir Dogs (1992) - Rated 13 Sep 2018
79 82% Princess Mononoke (1997) - Rated 13 Sep 2018
75 54% The Big Sick (2017) - Rated 13 Sep 2018
74 48% Spirited Away (2001) - Rated 13 Sep 2018
78 77% A Quiet Place (2018) - Rated 13 Sep 2018
80 87% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Rated 13 Sep 2018
72 36% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 13 Sep 2018