impastabowl

impastabowl
Movie Buff - 267 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 66% White Men Can't Jump (1992) - Rated 11 Mar 2012
60 50% Hackers (1995) - Rated 11 Mar 2012
50 36% 21 Grams (2003) - Rated 11 Mar 2012
80 80% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 11 Mar 2012
70 66% The Breakfast Club (1985) - Rated 11 Mar 2012
30 22% Million Dollar Baby (2004) - Rated 11 Mar 2012
5% Brüno (2009) - Rated 11 Mar 2012
50 36% W. (2008) - Rated 11 Mar 2012
90 91% Starship Troopers (1997) - Rated 11 Mar 2012
5% The Waterboy (1998) - Rated 11 Mar 2012