Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
implythebest

Movie Buff - 453 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2019

Location: UK

Bio: Sick of IMDB and all the children on it, ive seen more movies than you and i have no bias.
more Recent Ratings
Check out implythebest's...
82 43% Sexy Beast (2001) - Feb 19, 2019
85 55% The Edge of Seventeen (2016) - Feb 17, 2019
92 84% Miller's Crossing (1990) - Feb 17, 2019
89 69% Melancholia (2011) - Feb 17, 2019
85 55% Captain Phillips (2013) - Feb 13, 2019
79 34% Cube (1997) - Feb 13, 2019
88 65% The Man from Earth (2007) - Feb 13, 2019
90 75% The Nightmare Before Christmas (1993) - Feb 13, 2019
82 43% Man on Fire (2004) - Feb 13, 2019
82 43% A Few Good Men (1992) - Feb 13, 2019