Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Nina_2014

Film Freak - 644 Film Ratings

Member Since: Oct 20, 2014

more Recent Ratings
Check out Nina_2014's...
78 45% Green Book (2018) - Jul 31, 2020
75 30% Moana (2016) - Jul 26, 2020
80 63% Peaceful Warrior (2006) - Jul 19, 2020
90 94% Schindler's List (1993) - Jul 11, 2020
95 97% Gran Torino (2008) - Jul 10, 2020
75 30% The Age of Innocence (1993) - Jun 21, 2020
84 74% Fleabag (2016) - Jun 15, 2020
78 45% Jojo Rabbit (2019) - Jun 15, 2020
83 72% Phantom Thread (2017) - May 25, 2020
90 94% Inner Worlds, Outer Worlds (2012) - May 03, 2020