incisozluk

incisozluk
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2010
Location: seul, South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 71% Jurassic Park (1993) - Rated 15 Dec 2010
95 71% Gattaca (1997) - Rated 15 Dec 2010
100 96% Idiocracy (2006) - Rated 15 Dec 2010
98 80% Starship Troopers (1997) - Rated 15 Dec 2010
99 88% Back to the Future (1985) - Rated 15 Dec 2010
95 71% WALL·E (2008) - Rated 15 Dec 2010
95 71% Planet of the Apes (1968) - Rated 15 Dec 2010
100 96% Total Recall (1990) - Rated 15 Dec 2010
5% Skyline (2010) - Rated 15 Dec 2010
98 80% Stargate (1994) - Rated 15 Dec 2010