inejojo

inejojo
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2010
Location: Jakarta, Indonesia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 69% Black Swan (2010) - Rated 16 Feb 2015
89 86% Shutter Island (2010) - Rated 16 Feb 2015
86 69% Nightcrawler (2014) - Rated 13 Feb 2015
75 8% Taken 3 (2015) - Rated 13 Feb 2015
88 81% The Imitation Game (2014) - Rated 15 Jan 2015
77 13% The Interview (2014) - Rated 03 Jan 2015
83 52% Gone Girl (2014) - Rated 29 Dec 2014
80 33% Fight Club (1999) - Rated 29 Dec 2014
80 33% The Breakfast Club (1985) - Rated 29 Dec 2014
85 63% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 29 Dec 2014