Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
infinity00

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Apr 8, 2020

Location: Israel

more Recent Ratings
Check out infinity00's...
90 68% Cold War (2018) - Apr 08, 2020
90 68% Three Colors: Blue (1993) - Apr 08, 2020
99 90% The Song of Sparrows (2008) - Apr 08, 2020
80 27% Taste of Cherry (1997) - Apr 08, 2020
80 27% Parasite (2019) - Apr 08, 2020
80 27% Exotica (1994) - Apr 08, 2020
85 50% The Lunchbox (2014) - Apr 08, 2020
90 68% The Great Beauty (2013) - Apr 08, 2020
75 4% Monamour (2005) - Apr 08, 2020
99 90% Amélie (2001) - Apr 08, 2020