insante

insante
Film Freak - 822 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2014
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 22% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 21 Aug 2014
65 64% Varsity Blues (1999) - Rated 21 Aug 2014
65 64% The Hunger Games (2012) - Rated 21 Aug 2014
60 41% Night at the Museum (2006) - Rated 21 Aug 2014
60 41% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 21 Aug 2014
20 1% Snakes on a Plane (2006) - Rated 21 Aug 2014
60 41% Malcolm X (1992) - Rated 21 Aug 2014
0% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 21 Aug 2014
60 41% Coach Carter (2005) - Rated 21 Aug 2014
55 22% Semi-Pro (2008) - Rated 21 Aug 2014