Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
intodero

Movie Buff - 173 Film Ratings

Member Since: Feb 18, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out intodero's...
30 0% Venom (2018) - Dec 05, 2018
85 58% The Breakfast Club (1985) - Dec 05, 2018
100 93% Bohemian Rhapsody (2018) - Nov 27, 2018
65 9% Tango & Cash (1989) - Nov 14, 2018
85 58% Drive (2011) - Nov 14, 2018
100 93% Stand by Me (1986) - Nov 14, 2018
90 76% Duel (1971) - Nov 06, 2018
90 76% A Quiet Place (2018) - Nov 06, 2018
85 58% Badlands (1973) - Nov 04, 2018
85 58% Days of Heaven (1978) - Nov 04, 2018