intrainter

intrainter
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2018
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A little about me what?

more Recent Ratings

88% The Seventh Seal (1957) - Rated 30 Jun 2018
88% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 30 Jun 2018
54% Saw (2004) - Rated 30 Jun 2018
"Too much blood and shit, but that's alright. A serious thrilling-horror movie."
54% Shrek (2001) - Rated 30 Jun 2018
"Khare eshghe"
2% Men in Black (1997) - Rated 30 Jun 2018
"I don't know why I hate it so much. :P"
54% Bambi (1942) - Rated 30 Jun 2018
"7 as a kid."
20% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 30 Jun 2018
54% Training Day (2001) - Rated 30 Jun 2018
"That song from Snoop dogg :)"
54% Amélie (2001) - Rated 30 Jun 2018
"7.5"
54% American Beauty (1999) - Rated 30 Jun 2018