inubik
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Recent Ratings
Check out inubik's...
95 | WALL·E (2008) - Rated 14 Feb 2018 |
85 | Intouchables (2011) - Rated 14 Feb 2018 |
85 | Bad Santa (2003) - Rated 14 Feb 2018 |
95 | Rear Window (1954) - Rated 14 Feb 2018 |
80 | The Fifth Element (1997) - Rated 14 Feb 2018 |
80 | Alice in Wonderland (2010) - Rated 14 Feb 2018 |
85 | The Incredibles (2004) - Rated 14 Feb 2018 |
90 | The Matrix (1999) - Rated 14 Feb 2018 |
90 | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 Feb 2018 |
90 | Burn After Reading (2008) - Rated 14 Feb 2018 |