involver

involver
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 64% American Beauty (1999) - Rated 09 Jan 2015
95 64% Gran Torino (2008) - Rated 09 Jan 2015
95 64% Calvary (2014) - Rated 09 Jan 2015
95 64% A Most Wanted Man (2014) - Rated 09 Jan 2015
95 64% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 09 Jan 2015
95 64% American Hustle (2013) - Rated 09 Jan 2015
97 89% 12 Years a Slave (2013) - Rated 09 Jan 2015
95 64% Amélie (2001) - Rated 09 Jan 2015
95 64% Trading Places (1983) - Rated 09 Jan 2015
95 64% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 09 Jan 2015