ionelrata

ionelrata
Movie Buff - 237 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2017
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 55% Before I Go to Sleep (2014) - Rated 20 May 2017
80 88% Defending Your Life (1991) - Rated 17 May 2017
80 88% The Simpsons (1989) - Rated 11 May 2017
75 55% Ella Enchanted (2004) - Rated 08 May 2017
75 55% The Hitcher (1986) - Rated 06 May 2017
75 55% Non-Stop (2014) - Rated 29 Apr 2017
65 5% The Celebration (1998) - Rated 25 Apr 2017
75 55% The Karate Kid (2010) - Rated 25 Apr 2017
75 55% A Bronx Tale (1993) - Rated 24 Apr 2017
75 55% A Perfect Murder (1998) - Rated 24 Apr 2017