ipa

ipa
Movie Buff - 327 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 9% Evil Dead (2013) - Rated 10 Sep 2013
95 93% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 10 Sep 2013
98 97% Django Unchained (2012) - Rated 25 Jun 2013
85 54% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 30 Apr 2013
85 54% The Running Man (1987) - Rated 30 Apr 2013
80 28% Snatch (2000) - Rated 30 Apr 2013
80 28% Tron: Legacy (2010) - Rated 30 Apr 2013
85 54% Highlander (1986) - Rated 30 Apr 2013
83 37% Rope (1948) - Rated 30 Apr 2013
90 81% The Warriors (1979) - Rated 30 Apr 2013