ipark

ipark
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 75% Top Five (2014) - Rated 28 Jul 2015
97 86% Obvious Child (2014) - Rated 27 Jul 2015
82 24% The Lego Movie (2014) - Rated 21 Feb 2015
86 37% Nightcrawler (2014) - Rated 21 Feb 2015
85 32% Dear White People (2014) - Rated 18 Feb 2015
80 19% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 18 Feb 2015
100 98% Boyhood (2014) - Rated 09 Feb 2015
98 90% Selma (2014) - Rated 06 Feb 2015
98 90% Birdman (2014) - Rated 06 Feb 2015
80 19% Foxcatcher (2014) - Rated 05 Feb 2015