ipomea

ipomea
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2011
Location: ankara, turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: movie lover

more Recent Ratings

10 1% Babylon A.D. (2008) - Rated 13 Feb 2011
93 88% Mary and Max (2009) - Rated 05 Jan 2011
85 50% Titanic (1997) - Rated 03 Jan 2011
88 64% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 03 Jan 2011
73 19% American Pie (1999) - Rated 03 Jan 2011
80 34% Men in Black (1997) - Rated 03 Jan 2011
90 79% Finding Nemo (2003) - Rated 03 Jan 2011
73 19% The Incredibles (2004) - Rated 03 Jan 2011
76 26% The Pianist (2002) - Rated 03 Jan 2011
96 96% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 03 Jan 2011