Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
irem01

Flick Fan - 33 Film Ratings

Member Since: Nov 17, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
65 27% The Autopsy of Jane Doe (2016) - Nov 17, 2018
75 53% Devil May Call (2013) - Nov 17, 2018
70 40% Truth or dare (2012) - Nov 17, 2018
65 27% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Nov 17, 2018
80 65% Vacancy (2007) - Nov 17, 2018
80 65% Hush (2016) - Nov 17, 2018
95 96% The Day After Tomorrow (2004) - Nov 17, 2018
60 15% John Wick (2014) - Nov 17, 2018
65 27% The Tourist (2010) - Nov 17, 2018
60 15% Funny Games (2008) - Nov 17, 2018