iremsanli

iremsanli
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2013
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio:

more Recent Ratings

87 79% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 08 Apr 2013
80 58% Love Me If You Dare (2003) - Rated 08 Apr 2013
90 90% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 08 Apr 2013
85 73% A Clockwork Orange (1971) - Rated 08 Apr 2013
85 73% Revolutionary Road (2008) - Rated 08 Apr 2013
90 90% Pretty Woman (1990) - Rated 08 Apr 2013
90 90% Hababam sinifi (1975) - Rated 19 Mar 2013
90 90% The Lord of the Rings (1978) - Rated 19 Mar 2013
70 38% Home Alone (1990) - Rated 07 Mar 2013
80 58% The Lion King (1994) - Rated 07 Mar 2013