iridecence13

iridecence13
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 89% The Lighthouse (2019) - Rated 21 Nov 2020
80 55% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 21 Nov 2020
80 55% Pinocchio (1940) - Rated 21 Nov 2020
80 55% The Magnificent Ambersons (1942) - Rated 21 Nov 2020
90 81% The Red Shoes (1948) - Rated 21 Nov 2020
80 55% Le Ballon rouge (1956) - Rated 21 Nov 2020
90 81% 12 Angry Men (1957) - Rated 21 Nov 2020
94 93% The Apartment (1960) - Rated 21 Nov 2020
70 25% 101 Dalmatians (1961) - Rated 21 Nov 2020
90 81% Annie Hall (1977) - Rated 21 Nov 2020