Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
irketmirket

Flick Fan - 67 Film Ratings

Member Since: Sep 13, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out irketmirket's...
75 58% Taste of Cherry (1997) - Jan 18, 2020
95 91% Vavien (2009) - Jan 18, 2020
68 47% My Girl (1991) - Jan 17, 2020
100 96% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Jan 15, 2020
80 72% Kelebekler (2018) - Jan 13, 2020
78 65% Little Miss Sunshine (2006) - Jan 11, 2020
100 96% Love and Other Drugs (2010) - Jan 11, 2020
60 29% Kader (2006) - Jan 08, 2020
76 61% Vesikali yarim (1968) - Jan 08, 2020
80 72% Aaah Belinda (1986) - Jan 08, 2020