iro7

iro7
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 14 Aug 2007
85 57% Office Space (1999) - Rated 14 Aug 2007
85 57% Shaun of the Dead (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 80% Jurassic Park (1993) - Rated 14 Aug 2007
80 30% Independence Day (1996) - Rated 14 Aug 2007
80 30% Born on the Fourth of July (1989) - Rated 14 Aug 2007
90 80% Fight Club (1999) - Rated 14 Aug 2007
100 96% The Big Lebowski (1998) - Rated 14 Aug 2007
65 11% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 57% Empire of the Sun (1987) - Rated 14 Aug 2007