ironpelican

ironpelican
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: sci-fi, dystopia, history, philosophy

more Recent Ratings

95 77% The Martian (2015) - Rated 25 Mar 2020
100 96% The Expanse (2015) - Rated 14 May 2018
89 32% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 16 Feb 2018
60 0% Air Force One (1997) - Rated 09 Feb 2018
100 96% The Office (2005) - Rated 27 Jan 2018
94 66% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 18 Jan 2018
95 77% The Usual Suspects (1995) - Rated 17 Jan 2018
90 42% Whiplash (2014) - Rated 13 Jan 2018
92 55% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Dec 2017
93 61% Arrival (2016) - Rated 31 Dec 2017