isaacg

isaacg
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Waking Life (2001) - Rated 20 Dec 2020
86 60% Death Proof (2007) - Rated 20 Dec 2020
95 97% Tootsie (1982) - Rated 20 Dec 2020
88 71% Zodiac (2007) - Rated 20 Dec 2020
87 66% Knives Out (2019) - Rated 20 Dec 2020
86 60% The Nice Guys (2016) - Rated 20 Dec 2020
88 71% Chasing Amy (1997) - Rated 20 Dec 2020
94 93% American Psycho (2000) - Rated 20 Dec 2020
88 71% Split (2017) - Rated 20 Dec 2020
86 60% Man on Fire (2004) - Rated 20 Dec 2020