isaackkk

isaackkk
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2018
Location: Portugal
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Bio: Love movies!!! :->

more Recent Ratings

26 Call Me by Your Name (2017) - Rated 19 Feb 2018
25 Paul (2011) - Rated 19 Feb 2018
25 Christmas Vacation (1989) - Rated 19 Feb 2018
25 Cliffhanger (1993) - Rated 19 Feb 2018
25 The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 19 Feb 2018
25 Shrek the Third (2007) - Rated 19 Feb 2018
25 The Fly (1986) - Rated 19 Feb 2018
25 Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 19 Feb 2018
25 Jackie Brown (1997) - Rated 19 Feb 2018
25 Jumanji (1995) - Rated 19 Feb 2018