isabellalala

isabellalala
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2016
Location: Hong Kong

more Recent Ratings

Check out isabellalala's...

85 53% Scarface (1932) - Rated 21 Jan 2016
75 20% Inglourious Basterds (2009) - Rated 21 Jan 2016
95 91% Farewell My Concubine (1993) - Rated 21 Jan 2016
95 91% Life Is Beautiful (1997) - Rated 21 Jan 2016
90 77% Before Midnight (2013) - Rated 21 Jan 2016
90 77% Before Sunrise (1995) - Rated 21 Jan 2016
85 53% Before Sunset (2004) - Rated 21 Jan 2016
85 53% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 21 Jan 2016
90 77% Dances with Wolves (1990) - Rated 21 Jan 2016
80 33% Begin Again (2014) - Rated 21 Jan 2016