isaiahs

isaiahs
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 26 May 2022
Location: Ashland, Oregon, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 20% Beckett (2021) - Rated 07 Jun 2022
72 33% Easy A (2010) - Rated 07 Jun 2022
75 36% Booksmart (2019) - Rated 07 Jun 2022
87 66% Ma Rainey's Black Bottom (2020) - Rated 07 Jun 2022
84 53% The Tragedy of Macbeth (2021) - Rated 07 Jun 2022
72 33% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 07 Jun 2022
88 72% A Knight's Tale (2001) - Rated 07 Jun 2022
70 26% The Tender Bar (2021) - Rated 07 Jun 2022
76 37% Bumblebee (2018) - Rated 07 Jun 2022
77 39% Papillon (2018) - Rated 07 Jun 2022