isakyaki

isakyaki
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 47% Prayers for Bobby (2009) - Rated 07 Feb 2020
78 55% Şahsiyet (2018) - Rated 07 Feb 2020
50 5% Osmosis (2019) - Rated 07 Feb 2020
85 80% Skam (2015) - Rated 07 Feb 2020
62 19% Atypical (2017) - Rated 07 Feb 2020
72 38% Stranger Things (2016) - Rated 07 Feb 2020
50 5% The Rain (2018) - Rated 07 Feb 2020
60 13% Riverdale (2017) - Rated 07 Feb 2020
70 30% 13 Reasons Why (2017) - Rated 07 Feb 2020
79 63% Sex Education (2019) - Rated 07 Feb 2020