isaldor

isaldor
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 35% The Hangover (2009) - Rated 20 Jan 2020
80 65% Good Will Hunting (1997) - Rated 20 Jan 2020
60 5% Ocean's Eleven (2001) - Rated 20 Jan 2020
65 15% Doctor Strange (2016) - Rated 20 Jan 2020
68 25% Iron Man (2008) - Rated 20 Jan 2020
80 65% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 20 Jan 2020
77 45% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 20 Jan 2020
90 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 20 Jan 2020
83 85% Heat (1995) - Rated 20 Jan 2020
80 65% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 20 Jan 2020