isd71

isd71
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 48% Quantum of Solace (2008) - Rated 23 Jun 2015
95 85% Jurassic Park (1993) - Rated 23 Jun 2015
80 27% Alien (1979) - Rated 23 Jun 2015
82 34% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 23 Jun 2015
78 19% The Fifth Element (1997) - Rated 23 Jun 2015
88 52% Drive (2011) - Rated 23 Jun 2015
80 27% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 23 Jun 2015
80 27% Lord of War (2005) - Rated 23 Jun 2015
80 27% Face/Off (1997) - Rated 23 Jun 2015
85 40% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 23 Jun 2015