Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ishekhter

Movie Buff - 124 Film Ratings

Member Since: Dec 20, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out ishekhter's...
91 63% The Post (2017) - Feb 04, 2018
94 87% Darkest Hour (2017) - Jan 30, 2018
91 63% The Wedding Plan (2016) - Jan 21, 2018
91 63% The Women's Balcony (2016) - Jan 21, 2018
90 54% The Social Network (2010) - Jan 21, 2018
88 40% The Mountain Between Us (2017) - Jan 21, 2018
89 47% The Big Sick (2017) - Jan 21, 2018
65 1% Father Figures (2017) - Dec 31, 2017
89 47% Lincoln (2012) - Dec 28, 2017
93 80% A zori zdes tikhie (1972) - Dec 28, 2017