isikkcuneyt

isikkcuneyt
Movie Buff - 275 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2015
Location: ?zmir / ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 82% In Bruges (2008) - Rated 13 Apr 2015
70 43% Zodiac (2007) - Rated 13 Apr 2015
80 65% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 16 Mar 2015
55 28% Planet of the Apes (2001) - Rated 16 Mar 2015
73 48% Revolutionary Road (2008) - Rated 16 Mar 2015
84 77% Blade Runner (1982) - Rated 10 Mar 2015
68 41% Four Brothers (2005) - Rated 09 Mar 2015
42 18% Sucker Punch (2011) - Rated 08 Mar 2015
45 22% 10,000 B.C. (2008) - Rated 08 Mar 2015
80 65% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 08 Mar 2015