island

island
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2008
Location: some, maybe, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: nothing much.

more Recent Ratings

45 16% Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Rated 29 Mar 2008
"not into star wars"
65 26% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 29 Mar 2008
"so so"
77 56% Spider-Man 3 (2007) - Rated 29 Mar 2008
"overall nice"
70 36% X-Men (2000) - Rated 29 Mar 2008
"ok"
75 46% I, Robot (2004) - Rated 29 Mar 2008
"good movie"
85 83% Men in Black II (2002) - Rated 29 Mar 2008
"nice movie. will is gr8"
80 66% The Matrix (1999) - Rated 29 Mar 2008
"very nice but a bit compli."
75 46% Doom (2005) - Rated 29 Mar 2008
"overall ok. liked the game more!"
85 83% The Patriot (2000) - Rated 29 Mar 2008
"very nice"
40 6% Gangs of New York (2002) - Rated 29 Mar 2008
"boring"