ismail0100

ismail0100
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 7% The Godfather: Part II (1974) - Rated 28 Mar 2017
83 89% Logan (2017) - Rated 28 Mar 2017
75 67% Frozen (2013) - Rated 28 Mar 2017
80 78% Rush (2013) - Rated 28 Mar 2017
70 32% Independence Day (1996) - Rated 28 Mar 2017
70 32% Megamind (2010) - Rated 28 Mar 2017
71 50% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 28 Mar 2017
65 17% Psycho (1960) - Rated 28 Mar 2017
73 60% Kick-Ass (2010) - Rated 28 Mar 2017
85 96% The Green Mile (1999) - Rated 28 Mar 2017