iszu

iszu
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 71% In the Mood for Love (2000) - Rated 23 Mar 2021
70 23% Malcolm & Marie (2021) - Rated 06 Mar 2021
88 34% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Rated 06 Mar 2021
95 78% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 06 Mar 2021
83 28% In Bruges (2008) - Rated 06 Mar 2021
90 50% Abluka (2015) - Rated 06 Mar 2021
90 50% Sarmaşık (2015) - Rated 06 Mar 2021
97 86% Three Colors: Blue (1993) - Rated 06 Mar 2021
99 94% Waking Life (2001) - Rated 06 Mar 2021
65 15% Border (2018) - Rated 06 Mar 2021